Kafanızdaki Tüm Soru İşaretlerini Siliyoruz

Orion Bilişim kurumsal bir firmadır faturasını kesen ve vergisini ödeyen bir kurumdur. Merdiven altı veya vergi vermeden kaçak şekilde çalışan sitelerle uzaktan yakından alakası yoktur.

S.S.S

Sık Sorulan Sorular Genel

Kurumsal bir firmayız yasal ve gerçek adresimiz, vergi levhamız, ticari sicil kaydımız mevcuttur. Daha önce büyük ihtimalle birileri tarafından dolandırıldınız ve şuan tüm sitelere dolandırıcı gözüyle bakıyorsunuz ve haklısınız ama bir çok sitenin sağlayamayacağı veya hatalı sağlayacağı kanıtı ve belgeyi size sorunsuz suna biliriz.

Yada daha kolay bir yol izleyebilirsiniz instagram takipçi satın al  bu kelimeyi google.com da aratırsanız ilk çıkan sitelerden 5 tanesini yada 10 tanesini açıp bakın hepsi bir birinin aynısı isim değişmiş logo değişmiş belki renk değiştirmiş ama görüntü aynıdır aşağı tarafta sahte memnuniyet yorumlarını görebilirsiniz. Bu siteler vergi ödemeyen ve kurumsal olmayan sitelerdir lütfen bizi ve onları kıyaslamayınız. Güveninizi kazanmak için istediğiniz belgeyi size sunmaya hazırız.

Bir siteden alış veriş yapmadan önce o siteden mutlaka vergi levhası sorunuz varmı’dır yokmu’dur  bu şekilde güvensiz siteleri tespit edebilirsiniz. unutmayın vergi levhası olan siteler kurumsal sitelerdir.

Hem hayır hem de evet telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşırsanız veya whatsapp üstünden görüşüp demo hizmet almanızı sağlarız. Demo hizmet aldığınızda bir hizmet yada paketi satın alma şartınız yoktur sadece demo hizmeti her kese vermiyoruz çok su istimal edildiği için.

Orion Bilişim sponsor ihtiyaçlarını Google , Onedio ve Youtube’den karşılamaktadır her han gibi başka bir sponsor arayışımız yoktur.

Orion Bilişim Aldığınız tüm ürünlerde size garanti sonuna kadar teknik destek ve ömür boyu tüm sorularınıza veya bilgi ihtiyacınıza destek vermeye devam edecektir

Orion Bilişim olarak kesinlikle bot takipçi satmıyoruz. Sattığımız organik takipçiler gerçek kişilerden oluşmaktadır eğer kişi sizin paylaşımlarınızı beğenmez ise takibi bırakabilmektedirler biz bu takibi bırakmaları önlemek için %10 ila %20 daha fazla gönderim yapmaktayız.

Bizim sattığımız takipçilerin hepsi organiktir eğer ilgilerini çeken bir paylaşım yaparsanız yorum yada beğeni yapmamaları için bir neden yoktur fakat insanların neler yapıp neler yapamayacaklarının garantisini veremeyiz.

Aldığınız tüm hizmetler otomatik olarak işlenmektedir.  500 ile 3000 arası takipçiler 5 dakika ile 30 dakika arasında yüklenmeye başlarlar. 5000 ve üstü takipçileri çekiliş sayfalarından yolluyoruz ve bu nedenle ilk çekiliş gününe kadar beklemek gerekmektedir bu genelde 5000 takipçi için maksimum 72 saat’dir 10000 ve üstü takipçilerde bu süre 1 gün ile 4 gün arasında değişmektedir.

Komik görsel ve videolar , Sanat eserleri ,Doğa manzara resim ve videoları , Aşk sevgi sözleri , güzel sözler ve benzeri paylaşımlarınız takipçilerinizi elinizde tutmaya yetecektir hatta gün geçtikçe artmasını sağlayacaktır.

Resimsiz profiller , paylaşımsız hesaplar , içki veya içkili mekanda çekilmiş resimler , dini (Aşırı) ve her türlü politik paylaşımlar , ırk ,mezhep ayrımcılığı , Küstahlık , Aptallık (evet aptalları seviyoruz ama çoğumuz değil) , tiktok paylaşımını bolca yapanlar , tiktok paylaşımını övenler.

Öncelikle telaş etmeyin eğer bir paylaşım yaptıysanız bu insanların hoşuna gitmemiş olabilir bunu silin ve bir müddet paylaşım yapmayın. Tüm paketlerimiz garanti ve fazla gönderim kapsamında olduğundan düşen takipçi miktarı fazla gönderimi karşılamıyorsa paketin büyüklüğüne göre 1 yada 2 hafta olan garanti süresi dahilinde bizimle iletişime geçmeniz durumunda eksilen takipçileriniz tamamlanacaktır.

  1. Eğer 7 veya 14 gün (garanti süresi paketlerde değişebilir) garanti süresi dolmuş ise
  2. Müşteri gelen takipçileri kendisi silmiş ise.
  3. Hesap adını değiştirmiş ise ve bizdeki kayıtlardan farklı ise

Kesinlikle takviye eksileni tamamlama gibi durumlar söz konusu değildir.

Telefon veya Whatsapp üstünden istemeniz durumunda serbest beslek makbuzunuzu (faturanızı) size eposta yada whatsapp üstünden iletiyoruz.

Sitemizde bulamadığınız yada istediğiniz miktarlarda bulamadığınız tüm hizmetlerimiz için bize telefon veya whatsapp üstünden ulaşabilir ve bilgi isteyebilirsiniz.

Firmamız bir çok konuda hizmet vermektedir gecikmelerin farklı sebepleri olabilir bunlardan en önemlileri sosyal medya güncellemeleridir bu süreçte bir çok firma gibi bizde de aksaklıklara yaşanabilmektedir her ne kadar yılda bir kaç defa olabilen bir durum olsa da sizlerin en az etkileneceğiniz şekilde bu süreci yönetmeye çalışıyoruz.

Hesap şifrelerinizi biz de dahil kimse ile paylaşmayınız bizden aldığınız hiç bir hizmette sizin şifrelerinize ihtiyaç duymuyoruz bu nedenle sizden şifrenizi isteyen kim olursa olsun hesabınızı çalmak için istemektedir.

Hem yorum hem de beğeni hizmeti takipçi hizmetinde olduğu gibi organiktir ve bazen insanlar bu hizmeti su istimal edip yaptığı yorumu yada beğeniyi geri çekebilmektedir bu tip durumlarda bize bilgi verirseniz anında işleme alır fazlası ile hizmetinizi tamamlarız.

Orion Bilişim bütün hizmetlerinde fazla gönderim yapmaktadır örneğin 1000 adet takipçi aldığınızda 1000 adetin üstüne %10 eklenir gönderim sırasında düşüşleri engellemek ve yeni hesapları desteklemek amacı ile (Sayısı belirsiz) bonusa ek olarak fazladan gönderim yapılabilmektedir 1000 adet alıp 1200 , 1400 ve benzeri miktarlar gelebilmektedir.

İnstagramın tanınmış kişiler , ünlüler ve ünlü büyük firmalara verdiği bir rozettir bu rozeti almak için normal ve yukarıdaki yazdığımız vasıflara sahip olmayan kişilerden bolca yardım talebi gelmekte. Öncelikle mavi tık her kesin alabileceği bir şey değil ve çok riskli bir işlemdir örneğin ortalama mavi tık almak için 20 ila 35 bin lira para harcanmakta bu harcanan meblağ karşılığında mavi tık alamama ihtimalinizin olması bu işi gereğinden fazla riskli bir hale getirmekte. Lütfen dikkat ediniz size mavi tık alabileceğini ve hakkınızda büyük gazete ve sitelerde haberler yaptıracağını söyleyen kişilerden uzak durunuz. ORİON BİLİŞİMİN İNSTAGRAM MAVİ TIK HİZMETİ BULUNMAMAKTADIR.